Borussia Dortmund Meccsek / Index - Futball - Futball - Haaland Góljával Tért Vissza A Bundesliga, A Dortmund Kiütötte A Schalkét

1. Delap falburkoló árak
  2. Sissi hercegnő mes amis
  3. Borussia Dortmund Mérkőzések & Eredmények & Élő eredmények | Goal.com
  4. Ingyenes térképmásolat lekérése
  5. Borussia Dortmund - Besiktas Összefoglaló: Labdarúgás gólok & Összefoglalók
  6. Mosószóda - a természetes mosószer - BIOtthon.hu
  7. Livesport: Borussia Dortmund - eredmények, meccsek, Verl - Borussia Dortmund élőben
  8. Kecskemét lakás eladó, Csabay Géza körút, új építésű | Otthontérkép - Eladó ingatlanok
  9. Index - Futball - Futball - Haaland góljával tért vissza a Bundesliga, a Dortmund kiütötte a Schalkét

Fölényben van egyébként a Dortmund, akik az elmúlt öt meccsből négyet is megnyertek, a Lipcsének csak legutóbb sikerült nyerni a bajnokságban. Az a meccs 2-1 eltt, Christopher Nkunku és Yussuf Poulsen góljaira Marco Reus felelt. Nagyarányú győzelmet aratott legutóbb a kupában a Dortmund, 4-1-re nyertek a Red Bull Arénában, az utolsó Signal Iduna Parkban lejátszott mérkőzésükön pedig 3-2-re múlták felül Gulácsi Péteréket. Az elmúlt öt meccsük gólátlaga 3, 8, most is jogosan várjuk a gólokat. Előző 5 meccs eredménye 2021. 11. 06. Bundesliga leipzig 2:1 dortmund Bundesliga 2021. 05. 13. Német Kupa 1:4 Német Kupa 2021. 08. Bundesliga 3:2 2021. 01. 09. Bundesliga 1:3 2020. 20. Bundesliga 0:2 Üdvözlő bónusz: 35, 000Ft RB Leipzig Túl a sikeres válogatott szereplésen, játékosaink visszatértek Lipcsébe. Domenico Tedesco minden bizonnyal egy ilyen kaliberű mérkőzésen ismét csak két magyarra fog számítani a kezdőben, Szoboszlai nincs annyira a német mester elképzelései között. Egyelőre legalábbis.

A többi pályát nézve még az első dortmundi gól után nem sokkal találat született Lipcsében is, ott a Freiburg szerzett vezetést Gulácsi Péterék ellen, de a második félidő hajrájában egyenlíteni tudott a Leipzig, ami megúszta a vereséget, a Freiburg hajrában szerzett gólját ugyanis érvénytelenítették. Nem volt ekkora szerencséje az Augsburgnak, amely hiába egyenlített a Wolfsburg ellen, a rendes játékidő legvégén gólt kaptak, és így 2-1-es vereséget szenvedtek. A Hoffenheim vendégeként pályára lépő Hertha a második félidő közepén szerzett vezetést, sőt, percek alatt 3-0-ra is el tudtak húzni. A Düsseldorf-Paderborn meccsen nem esett gól. Győzelmével a Dortmund ideiglenesen egy pontra megközelítette a listavezető, vasárnap pályára lépő Bayern Münchent. A Bundesliga május 16-i eredményei Borussia Dortmund–Schalke 04 4–0 RB Leipzig–Freiburg 1–1 Hoffenheim–Hertha BSC 0–3 Fortuna Düsselford–Paderborn 0–0 Augsburg–Wolfsburg 1–2 Eintracht Frankfurt–Borussia Mönchengladbach 1–3 (Borítókép: Erling Haaland ünnepel a Dortmund játékosaival a Schalke 04 elleni mérkőzésen szerzett gólja után, üres lelátók előtt.

KIPRÓBÁLOM! Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.